Když něco chceš, tak za tím běž...

Čára našeho života je tragická a nádherná arabeska, črtaná rydlem duše na skle času. Pierre Reverdy

pátek 24. února 2017

Zase jednou prima kosmetika

tentokráte jsem měla chut si zkusit kosmetiku L´occitane. Zalíbila se mi navíc malá taštička, kde bylo v menším provedení ode všeho něco a navíc jsem si přiobjednala spoustu malých krémů na ruce, na které se těším, až všechny odzkouším.
Jediné, co mne tak trochu mrzí, že jak u nás, v Rakousku, tak v Česku je oproti třeba Německu opravdu "mizerná nabídka", jak produktů celkově, tak především báječných slevových a dalších akcí, co tam mají. Podívejte se napřed na českou L´occitane a ted se schválně mrkněte na tu německou. Už jen těch kosmetických taštiček co tam mají na výběr a 50% slevy, no prostě škoda...
Pokud někdo zaznamenal tu úžasnou dvoubarevnou deku s třásněmi, tak tu jsem loni ulovila na bonami.cz a v letošní zimě mi prokázala velmi dobré služby. Je to známá značka Marie Claire a co vím, tak od ní je vše moc prima.

Jako novinku jsem si přiobjednala z ověřené a osvědčené Havlíkovy přírodní apotéky tento krém na ruce a za sebe mohu říci, je skvělý a krásně bylinkově voní. V zimním období nádherně opětovně zvláční ruce v mrazivých dnech. Jsou v něm samé fajn věci: 
Havlíkův krém na ruce - Krásné ruce je vyvinut pro každodenní péči o pokožku rukou a paží. Vybraný komplex olejů a extraktů poskytují optimální výživu rukám se suchou pokožkou, popraskanými místy a záděry. Bio olej ze slunečnice se snadno vstřebává, dodá pleti potřebný vitamín E. Extrakty z mateří kašičky, rakytníku a medunky mají zjemnující, regenerační a zklidnující účinky. Olej ze semen máku promastí suchá místa, glycerín přírodního původu dodá vyváženou hydrataci. Krém zanechává ochrannou vsrtvu na pokožce. 
Za mne dostává tento produkt jasnou jedničku s hvězdičkou:-)
Žádné komentáře:

Okomentovat