Když něco chceš, tak za tím běž...

Čára našeho života je tragická a nádherná arabeska, črtaná rydlem duše na skle času. Pierre Reverdy

čtvrtek 14. dubna 2016

Konečně ho mám, zajíce ušatýho a svítícího

před časem jsem ho viděla u vivi na jejím blogu a pochopitelně, ostatně jako spousta věcí u ní, byla to láska na první pohled. Jenže, ouha, nebyl k sehnání. Až ted, objevil se totiž spolu ještě i s kamarádkou veverkou na Bella rose.
Navíc ten den byla velká sleva na vše, takže šup hupky a už putoval ke mně domů. Svítí měnícím se barevným světlem a kouká na mne, jako by mně plně chápal, že jsem ho musela mít doma. Je to zajíc, který se prostě u mne cítí už jako doma. Tahám ho všude s sebou, kam se hnu, hlavně večer a on svítí a svítí a já jsem nadšená. Tak to má být.  

 Před časem jsem pak objevila, heuréka, že plechové kufříčky jsou mnohem lepší než úložné papírové krabičky, protože ty se nehodí pro všechny poklady, co jich člověk doma má. Když jsem tedy na levne knihy uviděla tyhlety retrové, tak jsem je honem nakoupila ve větším množství. No nekupte je, za tu cenu. Celkem šest a podívejme se, asi jsem už nakazila i manžela, protože se hned o jeden pro své účely přihlásil.

 Jsem prostě na králíky, asi proto, že jsem podle čínského horoskopu Zajíc (mimochodem, dříve to byla Kočka). Skleničky na prima nápoje jsem ulovila rovněž se slevou na nordicday


 Báječné čaje značky Basilur mi poslala kamarádka a jsou opravdu moooc dobré.

 Any prý neputovaly v balíku samotné, přidala tam sadu chnapek do kuchyně. Protože,jak víme, ty se hodí mít ve větším množství doma tak nějak vždycky.

 Nakupovaly se knihy, mimo jiné i jedna od Ani Geislerové. No přiznám se bez mučení, neodolala jsem především obrázkům v ní. S těmi se to přeci čte úplě jinak. Či-li kombinace dobrého čaje a tato knížka naladí bezesporu skvělou náladu.
 
"Dárkem, to mi věř, si získáš každého z bohů i lidí." Publius Ovidius Naso 
 

1 komentář:

  1. Vrním blahem. Tolik famózních a úžasných věciček...zajíc ušatej, krabičky a skleničky a kufříčky...no zkrátka RÁJ. ;-)
    Krásný čtvrtečno přeje Vivi :-*

    OdpovědětVymazat