Když něco chceš, tak za tím běž...

Čára našeho života je tragická a nádherná arabeska, črtaná rydlem duše na skle času. Pierre Reverdy

čtvrtek 30. října 2014

Woman day po internetu

když se konal nedávno úžasný den woman day, objednala jsem si i po internetu pár potřebných věciček a to opět v Douglasu. Proč i po netu - protože značku Dr. Hauschka na přímých pultech stále bohužel nemají a tak je nutno si produkty bud přímo v Douglasu či na netu objednat. Neváhala jsem, protože 20% je hodně dobrá sleva a přiobjednala si již osvědčenou tělovou emulzi s krásně vonící kdoulí a zkusila nový produkt, citronové tělový sprchový krém.
 

 Sobíka jsem si přiobjednala jen tak na zkoušku, protože mi něco málo chybělo, aby byla pošta zdarma. Jeho obsah se může použít jako sprchový krém nebo přísada do koupele. Vypadá moc dobře a myslím, že jich skočím ještě pár přikoupit. Budou se hodit jako malý dárek zabalený do průhledné folie třeba ještě s nějakou maličkostí.
 K nákupu jsem dostala ještě vzorek vůně Cartier Baiser Lys Rose, jak již název napovídá, s růžovou vůní. Značka Cartier je značkou luxusu a bohatství a ani vůně tedy tentokráte nezklamala. Je spíše sladší, s přídavkem vůní lilie, ale po rozvonění je finálně velmi příjemná a smyslně exotický.Tuhle vůni můžu, ale nemusím.
 

 Tělová emulze, popis z netu: vyhlazuje a zjemnuje. Lehká a svěží emulze s výtažky kdoule, šalvěje, trnky a kyseliny křemičité podporuje vlhkostní režim pokožky, vypíná, zlepšuje elasticitu pokožky a působí preventivně proti vysoušení. Ponechává pokožku hladkou a jemnou. Vybrané rostlinné oleje z jojoby a olivy vyhlazují a zjemnují zároven. Pro svůj chladivý účinek je kdoulové tělové mléko oblíbené zvláště v létě, po depilaci a po holení u mužů, kdy zklidnuje podrážděnou pokožku. 

Jako prémii jsem obdržela 30ml vzorek fitness krému na nohy. Je vhodný pro každý typ pokožky  s obsahem mimo jiné třezalky tečkované, arašídového oleje, lanolínu, olivového oleje, trnky obecné, konského kaštanu, jojobového oleje aj.
Popis z netu: zjemnuje, zklidnuje a chrání suchou a drsnou pokožku nohou a chodidel. Osvěžuje a ochlazuje namožené nohy po tréninku nebo na konci dlouhého dne. Výborně se vstřebává a zenechává příjemný pocit jemnosti s vůní éterických olejů.
 Citronový koupelový tělový balzám jsem zkusila nově. Je velmi příjemný, krásně voní, ale... na mořské houbičky, které používám ráda při koupeli, když ho nanesu, tak téměř vůbec nepění a tak ho natírám zatím jenom rukama na tělo, ale už vím, že příště musím zvolit takový, který mé mořské houbičky pojmou a napění natolik, aby se daly použít na rozetření po těle.
 Plechovou dozu jsem koupila neskutečně levně kdysi v Levných knichách, čas od času tam mají mimo tedy oněch knih pěkné a levné věci, stojí za to sem tam k nim nakouknout. Navíc v ní čekají další různé kosmetické vzorečky, které přijdou na popis na řadu ale až příště. Všechny vzorky prostě nestíhám naráz odzkoušet;-)
Příjemným překvapením právě objednávek po netu bývá kupon v hodnotě 5 euro na příští nákup, to se hodí vždycky;-)


 Oranžový svícen s dýněmi mám už dlouho a jeho teplá oranžová barvička krásně ve tmě ozáří stěny kolem a hodí se skvěle právě ted na dušičkové období.

 A modrou šálku mám opět někde z "toulek" kolem všemožných obchdůků a butiků.

 

Žádné komentáře:

Okomentovat