Když něco chceš, tak za tím běž...

Čára našeho života je tragická a nádherná arabeska, črtaná rydlem duše na skle času. Pierre Reverdy

středa 26. dubna 2017

Jednorožci jasně vedou

říká se, že když přijdete do lesa, okamžitě poznáte, zda se v něm zdržuje jednorožec, nebo ne. Protože ten jeho les je nádherný, hustý, čistý, s potůčky, zvířátky. To proto, že se o něj jednorožec dobře stará. A tam, kde je jednorožec, jsou prý i víly. Krásná představa, vidte. Když jednorožec les opustí, začne chátrat. Mimochodem, znamením, že je nablízku, bývá bílé pírko. Takže možná, až příště navštívíte krásný les, poděkujte mu v duchu, či nahlas, že o něj pro nás pečuje. Že jednorožci neexistují? A kdo vlastně viděl třeba takového Boha, nebo anděly. 
KDYŽ NĚCO NEVIDÍME, NEZNAMENÁ TO, ŽE TO NEEXISTUJE!
Bílý talířek na šperky s jednorožcem a jeho zlatým kouzelným rohem jsem si objednala na bonami. Stejně tak pak skládací deštník plný jednorožců je odtamtud. 
Pokud se vám líbí malebné prostírky, ty jsem si pořídila opět na bonami a protože se mi opravdu moc líbily, už jsem si stačila ještě dvě přiobjednat:-)
 Zajíčková vintage solnička a pepřenka/set našly celkem tři majitele. Jeden pár jsem si nechala speciélně na Velikonoční stůl já, a další dostaly dvě mé kamarádky a myslím, že se opravdu ušáci oběma líbili:-) Mimochodem, nezapomente, že pokud už je nějaké zboží na Bonami vyprodané, ještě máte možnost si dát Sledovat a oni se celkem snaží vám pak zboží ještě obstarat. Někdy to trvá déle, já jsem si ted počkala třeba a dočkala se, na pruhované plastové prostírky se srdíčkem na stůl. No však se říká, kdo si počká, ten se dočká.
Zajíčka s růžovou barvičou jsem dostala od kamarádky ještě k Velikonocům a mám z něj velkou radost.Zajíci, to je moje slabost a vášen. Bodejt ne, když ho mám zastoupeného v Egyptském horoskopu. Dříve tam byla na jeho místě Kočka a tu já také můžu. Zajíc, ušák jeden šikovnej, rychlej, ji později vytěsnil.

Plechová veselá kytičková krabička je u mne již delší dobu a mám ji z Bella rose.

Další dodatečný dárek k Velikonocům, mnam obří vajíčko s bílou čokoládou a kafíčkovým pruhem. Původně tedy byly dvě, jenže, než jsem je stihla vyfotit, jedno, hm, tak nějak, náhle zmizelo:-)
 
Šikovný set se třemi bločky a psacím perem je rovněž z bonami. Ty se prostě hodí tak nějak vždycky, to je tkzv. vděčné zboží:-))


Zjistila jsem, že plechové cedule jsou sice skvělé, vypadají moc hezky, dělají vážně radost, ale když mají hodně světla - mám je na zdi v zimní zahradě, tak časem vyblednou. Takže prostě čas od času nějakou novou s radostí musím zase zakoupit:-) S manželem máme rádi cestování na kolech a tak byla volba při pohledu na tuto plechovou ceduli, prostě jasná a rychlá. Je rovněž z bonami.
Žádné komentáře:

Okomentovat