Když něco chceš, tak za tím běž...

Čára našeho života je tragická a nádherná arabeska, črtaná rydlem duše na skle času. Pierre Reverdy

pondělí 31. října 2016

Zase jen čistě soukromý Halloween

jak vždy píšu, nemám ráda takové to šílenství kolem Halloweenu a už vůbec ne, když mi tu pernamentně až do noci zvoní "naprosto cizí lidé". Trošku nechápu rodiče, kteří ty menší děti nechají chodit i samotné ve skupince, vždyt přeci NIKDY neví, na koho mohou zazvnit!
Osobně dělám jen výjimku pro děti mých přátel.
Takže tyhle maličkosti mám pro jedno milé děvčátko už na dnes nachystáno. Kupuji jen kvalitní čokolády a cukrovinky a těch je v obchodech s halloweenskéu tématikou bohužel pomálu, všecko je to jak říkám nezdravý palmový olej, takže aspon sovička od Lindt a bohužel každý rok stejně vypadající - ale i tak aspon něco - dýnové hlavy od Heindlu a klasiku, čokoládové jazýčky jsem přidala pro radost. Neznám nikoho, kdo by jimi pohrdl, ani sebe;-)

 Namísto hrůzných věcí jsem koupila podzimní lištičky s mašličkami a trošku jen opravdu trošičku málo strašidelné ubrousky.
 Do pytlíčku vložím hrůznou malou dýněčku k dekoraci v dětském pokojíčku.

 Mír začíná mnou 
IVA

1 komentář:

  1. Máme rádi tenhle svátek,kdy se loučíme se starým a před námi je příslib nového.Děláme si jen pro nás u babičky v podkroví,nabízíme linecké duchy,netopýry a kosti,jednohubky s upířinou,barevné džusy jsou servírované nechutně jako krev,sliz apod.Do toho podomácku vyrobený kostlivec až do stropu,strašidýlka ze starých prostěradel,dýně,svíčky všude a diskotéka.V rámci rodiny to takhle funguje dost let a účastní se i naše letos patnáctka,která se dokáže úžasně namaskovat.

    OdpovědětVymazat