Když něco chceš, tak za tím běž...

Čára našeho života je tragická a nádherná arabeska, črtaná rydlem duše na skle času. Pierre Reverdy

úterý 3. listopadu 2015

Už se nakupuje na Vánoce

nejsem zastáncem Vánoc v listopadu, či ještě dříve, ale na druhé straně, když už to zboží v obchodech je a já mezi ním uvidím něco, co by se mi líbilo a hodilo, tak i já ho vezmu s sebou domů, protože aspon pak mám dopředu na Vánoce vystaráno a nehrozí žádný zbytečný stres.
 
Pochopitelně jako první patří v akci vánoční sevítky, těch prostě není nikdy dost a poslouží i často jako dárek pro radost. Těch andílkovských jsem tudíž vzala hned 3 balení:-)
Nákup: XXL-Lutz.Tyhle dva pohledy mne pak upoutaly něčím zvláštním, ani pořádně přitom nevím, čím, ale pro mne jsou něčím mimořádným a tak poputují na Vánoc k "mimořádným" a skvělým lidem.
Vánoční špulky v červené a šedivé, obojí s hvězdičkami, se určitě budou hodit na balení dárků pro mé blízké. 

Kdo mne čte pravidelně, určitě si vzpomene, že jsem tuhletu mističku dávala již kdysi na blog, jenže, tahle je barevně jinak vyladěná, ta původní měla červeno hnědo oranžové odstíny a když jsem viděla v obchodě její dvojče, muselo hned se mnou, stejně jako ona první, bude pro mou milou kamarádku Feresteh. Mám velkou radost, že jsem ji nepřehlédla.  
Nákup: XXL-Lutz.

Dřevěný medvídek ve stylu vintage pak asi nejspíš- ještě se uvidí - potěší mne. Jako každý rok něco malého a nového prostě musí do výzdoby být. Stejně tak jako tato girlanda stylu vintage s andílkem.
Nákup: XXL-Lutz.

Lišku dostal spolu s polštářkem s její podobiznou, manžel ode mne k narozeninám. On lišky rád. Já zase pro změny zbožnuji velryby:-) Nákup: XXL-Lutz.
Ten stříbrný, 10 m dlouhý řetěz s hvězdičkami, jsem ulovila v XXLutzu. Ráda bych sehnala ještě i zlatý, tak se musím po něm podívat příště. Zatím zboží vybalovali a tak pro jistotu onen stříbrný za skvělou cenu putoval hned se mnou domů. Co je doma, to se počítá.  Bílé chlupaté polštářky jsem pak sehnala a koupila si pro radost v Tchibu.
Napřed jsem přemýšlela, zda je domů vzít, ale ted jsem z nich nadšená, pasují přesně na náš domácí gauč a vytváří spolu se zapálenými svíčkami večer tu správnou podzimní i zimní atmosféru.
Ale chce to koupit nejméně dva, jeden je vážně o ničem.
 


1 komentář: