Když něco chceš, tak za tím běž...

Čára našeho života je tragická a nádherná arabeska, črtaná rydlem duše na skle času. Pierre Reverdy

pondělí 28. července 2014

Já jsem tu gumičku prostě urvala celou...

zase notýsky, ale upřímně, ruku na srdce, copak je možné jim odolat. Zvláště když jsou tak báječně barevně doladěné a nově zakoupené tužky píší měkkoučce a jedno písmenko za druhém doslova s nimi tančí po papíru a ještě s figurkou víly s jednorožcem a dráčkem.
Na notýsky jsem si dokonce už zakoupila i speciální kufřík, abych je měla krasavce všechny pohromadě k ruce. Někdy si jeden z nich vyberu a něco do něj připíšu a jindy kufr jen tak otevřu, s úctou a láskou beru jeden za druhým a kochám se jejich krásou.
Růžový notes Awesome jsem zakoupila v úžasné slevě v akci na Bonami.

 Uvnitř má praktické linky. Ostatně, linkované notesy u mne vedou, jsou podle mne fakt nejpraktičtější. U těch bez linek totiž hrozí, že všechno, co do něj píšu, jde jednou z kopce a za chvíli zase do kopce.


Růžově růžovou stonožku jsem zahlédla úplně chuděrku zahrabanou mezi vším možným zbožím - až úplně vzadu se něco prudce růžovělo. Vytáhla jsem "to" něco růžového a natáhla setrvačník a růžová naplno se usmívající housenka pochodovala a pochodovala a stále se smála a smála a já jsem už bez ní nebyla schopna prostě odejít.

 
 
 U tohohle notýsku byla vzadu napůl urvaná šnůrka a tak jsem ho ukecala na třetinovou cenu a pak to nekupte. Tvářila jsem se před paní prodavačkou, že když už něco tak "hrozně a strašně" zničeného koupím, tak tedaaa, jo, koupím, ale vážená, jen maximálně tak ani ne za čtvrtinu. A asi ten můj "jakoby silně znechucený" pohled kupujícího zabral, už ho mám doma a vůbec není hrozný, je nádherný tak, že mi ta šnůrka ani nechybí, ostatně, tu jsem urvala celou hned po koupi.
 

 Na této dolní fotce je vidět, ale opravdu vážně jen s lupou, dírky po oné "odporně zničené gumičce".

 

Notes s poštovními pohlednicemi byl také za hubičku, slevu jsem sice už na rozdíl od předešlého "odporně někým zničeného" notýsku neukecela, ale když jsem ho otevřela, bylo jasné, že jde s námi domů. Ted řeším ale právě aktuálně jeden závažný problém, jak PROBOHA a co do něčeho tak nádherného - viz dolejší vyfocené úžasné listy - psát?!

 
 
 
 
 


1 komentář:

  1. Ivo...směju se tu,,, taky hromadím krásné notýsky -a přesně jak píšeš, neumím do nich psát, přesto neodolám a stejně je koupím .... :-)...možná vnučka si s nima jednou poradí. Olga

    OdpovědětVymazat