Když něco chceš, tak za tím běž...

Čára našeho života je tragická a nádherná arabeska, črtaná rydlem duše na skle času. Pierre Reverdy

středa 18. června 2014

Jedeme na návštěvu a tak se sluší a patří

také něco s sebou vzít. Nevím, jak vy, ale já prostě na návštěvu vždy něco vzít musím. Dostanu tam kávičku, něco k ní, často i jídlo, navíc nám kamarádky manžel zítra na zahradě natrhá třešně, dostanu od ní bylinky, mimo jiné a na to se moc těším a jsem zvědavá, prý novou bylinku Santolina viridis Olivová nat. Poseká se na jemnoučku a šup do saltátu, chutná to pak prý výtečně. Tak na to jsem hodně zvědavá. A tak... se prostě patří též něco s sebou přinést. Tahle skvělá kamarádka samozřejmě nic nečeká, ale potěší to jistě, že ano. Však to znáte samy. A protože je v domě navíc malá holčička, které bude letos brzy 6 let, tak je pro mne naprostou smaozřejmostí, že i ona něco musí osobního dostat. Nejsem zastáncem rychlých dárků jen proto, aby se neřeklo, takže jsem dnes honem ještě šupajdila do papírnictví a našla jsem pár maličkostí, které určitě potěší.
 Pak jsem ještě stihla sběhnout do čokoládovny a ještě něco koupila dobrého pro tátu holčičky, který kvůli nám bude lézt po žebříku a vybere nám krásné třešničky a protože je kamarádka stejně jako já, mlsná koza Líza, tak těch bonbonků pro něj radši více, aby na něj finálně též pak něco po tom     trhání třešní zbylo;-) 
A kamarádka, ta si vybrala nedávno k narozeninám knížku, takže i ta poputuje s sebou.


Jestli jste hádali, že tyhle míče jsou pro holčičku, tak jste se právě mýlili. Ty míče jsou totiž pro mně. Ten velký, ten už hledám dlouho a bude mi sloužit při práci s energií reiki a ten malý, no uznejte, že toho jsem tam prostě nemohla nechat, vždyt se na mně tak kouzelně smál.
Je měkkoučký a v ruce se dá tvarovat.

 Plechové malé dozičky s nastříhanými náplastmi s brontosauříky jsem též nemohla nechat bez povšimnutí a to ještě ve slevě, no odolejte tomu. Vzala jsem jich hned víc, kdo ví, na co se všechno a pro koho mohou hodit. Jsou kouzelní, vidte. Navíc poputuje část též k malé holččičce, včera ji sundali z nohy sádru, tak aby měla radost, až si příště udělá nějaké - prosím, pokud vůbec, tak jen malilinké - bebínko.


 Taštička, nuž, ona je to vlastně prýýýý peněženka na růžový zip s trpaslíčkem a čeveným dekosrdíčkem na provázku, je rovněž dárek pro malou Klárku, však ta už sama pro ni jistě najde ve svém kouzelném dětském světě to pravé uplatnění. Tři čokoládové deštníčky to jistí.
 

 Můj skvělý a úžasný míč. Přesně takový jsem si nedávno objednala "u vesmíru". A jak víte, vesmírné objednávky se nejlépe plní, když vesmír necháme za nás pracovat a "nekecáme" mu stále opětovně do toho. Jako v katalogu, objednáno a prosím o dodání. Brzké dodání. Děkuji. Není ani velký, ani malý, není lehký, ani těžký, je z látky, aby mi na něm neklouzaly ruce a má báječné barvy na uzemnění.
Vesmíre, děkuji. Tyhle čokoládky kupuji moc ráda. Balení tedy není zrovna, že by z toho člověk omdlel nadšením, ale věřte mi, že chutnají fantazticky. Od každého něco a ještě za skvělou cenu.


Tak ted ještě najít nějakou pěknou taštičku na přepravu a můžeme zítra po obídku vyrazit.

Žádné komentáře:

Okomentovat