Když něco chceš, tak za tím běž...

Čára našeho života je tragická a nádherná arabeska, črtaná rydlem duše na skle času. Pierre Reverdy

úterý 25. února 2014

Malý předvelikonoční nákupek

měla jsem ještě dárkové kupony od vánoc do jednoho papírnictví a tak jsem se tam šla podívat, jestli už mají velikonoční zboží a našla jsem tam pár nezbytných maličkostí jak pro mne, tak mé přátele.Velikonoční a vlastně i jarní girlanda. Tu si nechám, mám velké okno v obýváku bez záclony a je takové "holé", tak se mi tam pěkně bude hodit. Teplými barvičkami a ovečkami naladí už na jaro.

Beránek v teplém rouše, ten bude pro mou mladou šikovnou masérku, je roztomilý a jsem si jistá, že ji potěší, at už se může také předjarně "naladit."
Bílé porcelánové ovečky ještě také nemám a tak si asi dvě nechám a třetí daruji kamarádce, ještě uvidím, až budou umístěny, kolik se jich tam bude více vyjímat.


Dva beránci v ovčím rouše, jeden látkový, druhý z porcelánu, jako nejlepší kamarádi.


Tenhle zajíček, či vlastně zaječička, je pro kamarádku, určitě se jí bude hodit do velikonoční výzdoby. Je to sice maličkost, ale i ta přeci potěší. Aspon mne vždycky a to i opravdu něco malinkého.

Dvě kamarádky včelky jsem tam také nemohla nechat ležet bez povšimnutí, přijdou zavěsit a určitě i barvičkami doladí vnitřní jarní výzdobu. No řekněte, není ten jejich úsměv tak nějak lidsky nakažlivý.Pozornost upoutali i tito dřevění zajíčci, je to sice jen nějaká levná lehounká překližka, ale vypadají stylově docela hezky, tak jsem je také přikoupila. Jeden navíc se opět daruje. 


Pak jsem ještě zaskočila do sladkostí a protože má švagrová v březnu narozeniny, přikoupila jsem bílou porcelánovou kytičkovou mističku s bonboniérkou pod nimi a milou malou jarní dekorací v misce.
Malý skřítek se čtyřlístkem pro štěstí poputuje příště se mnou ke kadeřnici. Maličkost za její práci určitě potěší.
3 komentáře:

 1. vydarený nákup....drevení zajkovia sú pre mňa asi naj....jana

  OdpovědětVymazat
 2. Jejda.... zrovna malý mi nepřipadá:-)))

  OdpovědětVymazat
 3. Ivo...krásné dárečky a věci pro těšení na jaro :-)
  U mě by vyhrál asi ten skřítek se čtyřlístkem.
  Přeji ti hezké prosluněné dny plné pohody. Olga

  OdpovědětVymazat