Když něco chceš, tak za tím běž...

Čára našeho života je tragická a nádherná arabeska, črtaná rydlem duše na skle času. Pierre Reverdy

sobota 30. března 2013

A zase jednou úlovečky pro radost


a udělala jsem radost jak sobě, tak hned do zásoby i kamarádce, která má v dubnu narozeniny a tak už syslím "osobní" dárky, at má ještě větší radost. 
Nápis HOME v bílé už doma jeden mám, ale neodolala jsem tenhle další ve slevě koupit, nějak ho už někde jistě využiji.

 Bílé porcelánové mističky jsou všechny pro kamarádku, hodí se na všechno možné a na stole vypadají moc krásně. Nápis Love je pro ni také, umřela jí před lety malá dcerka, tak si do rámečku může dát její fotečku a mít ji někde na stolečku s láskou na očích. Dceruška neměla ani rok a umřela aniž by kdo věděl z lékařů proč.
O skleněné svíčky s růžičkami se též podělím s kamarádkou - jednu já, druhou ona - hodí se nám  motivem a až vyhoří, zbude krásná doza s deklíčkem.

 
 Tahleta srdíčka z bílého drátku už doma dvě mám, jedno velké a jedno malé, tehdy byly bohužel už poslední a tak, když jsem je uviděla a navíc ve slevě, hned putovaly do košíčky, dvě pro mne a dvě pro kamarádku.


 Ubrousky ve slevě kupuji pravidelně, jakmile někde nějaké pěkné uvidím. Jedny s kávičkou budou pro kamarádku a ještě dostane ty s motivem Afriky, nebot má doma podobné masky jako dekoraci a tak se jí budou jistě hodit až přijde návštěva.
 A pak jsem ještě přihodila v supermarketu se slevou 25% několik sladkostí pro mé chlapy a pro kamarádku.

 
 A málem jsem zapomněla, ještě jsem ve slevě koupila dvě krásná břidlicová srdce, opět jedno mně a jedno kamarádce.

Žádné komentáře:

Okomentovat