Když něco chceš, tak za tím běž...

Čára našeho života je tragická a nádherná arabeska, črtaná rydlem duše na skle času. Pierre Reverdy

středa 29. února 2012

Velikonoční vyšívaná mašlička

tak tuhle mašli jsem si jednou vyšila křížkovým stehem, trošku ji přizdobila barevnými mašlemi a kytičkou, dala na ni poutko a od té doby patří k mé pravidelné velikonoční dekoraci výzdoby bytu.
Není nad ruční práce.

  

Lidský řetězec pomoci - záchranná vesta


toto video jsem nenašla na youtube já, ale je tak nádherné, že ho prostě musím všude, kam jen mohu, dát a budu ráda, když tak učiníte i vy. Je to krásný příklad toho, jak se dobro vrací zas jinde dobrem, úžasně fungující zákon přitažlivosti lásky. A jak jste na tom s rozdáváním vy? Všimli jste si, někdy stačí jen úplná maličkost, nebo fyzická pomoc, malá mince... Kdybych měla tu možnost, nechala bych toto video běžet na veřejných ulicích, na budovách, ve školách, v metru...prostě všude, tak, aby nakazalo isvým dobrým virem co nejvíce lidí vůkol, možná celou naši planetu Zemi a kdo ví, možná zasáhlo i planety, o kterých ještě vůbec nevíme, že tu jsou kolem nás.  úterý 28. února 2012

Překrásné pletené výrobky umí Bohunka

podívejte se sami, jaké nádherné věci umí udělat a je vidět, že s láskou. Já u ní objednala letos poprvé pro maminku na míru udělanou takovou překlopenou ošatku s dvojím použitím v modré barvě. Ale i ostatní produkty paní Bohunky jsou prostě pohádkové a úžasné na tom je, že i krásně praktické.
Nehledě k tomu, že paní Bohunka je navíc ještě člověk se srdíčkem zlatým, zajímá se i o to, zda zásilka včas a v pořádku dorazila na místo určení, prostě přesně takového obchodníka jakým je ona, si představuji. Dávám jí obrovskou jedničku s nebem posetým hvězdami. A to jsem se ani nezmínila o tom, že když se dozvěděla, že je dárek na poslední chvíli objednán pro mou maminku k narozeninám, přesto, že měla chřipku, tak dárek stačila nejen udělat, ale ještě ho včas odeslat!
Prosím, respektujte autorská práva na výrobky. 


neděle 26. února 2012

Milovnice háčkování,pletení, vyšívání...


tak tahle stránka na netu, pokud ji ještě něznáte, je hotový ráj. Najdete na ní návody, vzory, videa školy pletení, je to něco úžasného a závidím těm, kdo umí plést a háčkovat, to já jen trošičku, ale zase umím hezky vyšívat:-) Stránky GARNSTUDIO prostě ví, co ženy mají rády:-)


sobota 25. února 2012

Leontynka od Romanky

A protože jsem v posledních týdnech byla víc než hoooodně pilná, tak jsem si udělala radost a přiobjednala si u Romanky rokaho tuto nádhernou andělinku. Pověsím si ji na knihovničku.
Ještě, že jste, holky, tak straaaašně šikovné, díky za Vaše úžasné ručičky.
 
Leontýnka je zkrátka  andělský motýlek,který poletuje nad loukou a přivolává jaro......


pátek 24. února 2012

Průvaníček od Leničky hlídá Ares

měla jsem ho, když byly mrazy, pod vchodovými dveřmi, ted jsem ho pěkne vyprala a je na postýlce. Protože je prostě nádherný, tak mi ho tam pro jistotu hlídá černý panter a jmenuje se Ares.
Mimochodem, když jsme pod náma měli nesnesitelné randalující bezohledné sousedy, požádala jsem ho také o pomoc, aby nejlépe úplně odsud odešli a věřte, nebo nevěřte, od února jsou po roce a půl nervů s nimi, pryč. A nezapomente, NÁHODY NEEXISTUJÍ;-)
Lenka včelka je prostě obrovská šikulka a už se těším na další objednávečku od ní, podsedník na verandu a srdičko na zavěšení ze stejného materiálu jako je tento průvaník.
 Závěsy s tulipány vymyslel manžel, jsou těžké, takže jimi ráno nepronikne denní světlo a barvičky mají tak krásné, že především v zimě dělají radost.

čtvrtek 23. února 2012

Zamilovala jsem se do srdíčkového podnosu


    od Radušky z MMB, který jsem si u ní nedávno objednala a umístila jsem si ho na toaletu, snažila jsem se vám to nafotit, ale nějak mi to nejde, tak musím počkat, až dojde synátor a nafotí mi to pro vás. Je to taková krása a jak jsem se dneska čerstvě dívala, už na MMB Raduška zase nafotila další úžasné produkty- no jak jinak, zase ode mne typ na další úlovky;-)

Keramika malovaná...

a tuhle pestrobarevnou má ráda má maminka, takže jí vždycky nějaký nový kousek objednávám u Keramky na fleru.
Dneska jsem již s předstihem objednala i dárek k velikonocům, aby ji nepokakal beránek, když by nic třeba jinak nedostala. Krásnou mističku se slepičkami.
A protože - nežli se nadějeme, jsou tu zase velikonoce a paní má moc pěkné kousky přesně na tuto příležitost, sami se k ní mrkněte, třeba tam ulovíte i vy něco pro sebe-:-)